Кошик
208 відгуків
Широкий спектр товаров для кухни
+380505813694
+380505813694
+380734067636
+380961475090

Pyramida

Модельний ряд духових шаф Pyramida відрізняється різноманіттям рішень в кольорі, матеріалі та функціональності. Духові шафи Pyramida це:

Об'єм 56 і 67 літрів

56 л. - оптимальна місткість духових шаф. У них зручно готувати кожен день для всієї сім'ї, а також об'ємний страви для святкового столу. Середня споживана потужність 56 - літрових духовок - 2,1 кВт. У двокамерній духовці Pyramida F 120 верхнє та нижнє відділення працюють незалежно один від одного. Це означає, що в кожній з камер можна готувати при різній температурі, в різних режимах і навіть встановлювати незалежний таймер. Якщо прибрати розділову полицю між камерами, звільниться простір об'ємом 67 літрів!

Нова конструкція дверей

Дверцята духовок Pyramida складається з 3-х вікон, завдяки чому тепло-втрата зведена до мінімуму. Щоб помити внутрішнє скло двері, його можна легко вийняти, просто потягнувши за ґрати, прикріплену до верхнього краю. Також просто скло встановлюється на місце.

Конвекція

У задній стінці духових шаф встановлений вентилятор, який розподіляє гаряче повітря по всій духовці. Завдяки цьому, страва пропікається рівномірно з усіх боків. у 8 - ми режимних духовках навколо вентилятора розташований кільцевий нагрівальний елемент. Це ще більш ефективна система конвекції, найкращим чином підходить для випікання виробів з тіста.

Знімні напрямні

Хромовані направляючі, розташовані на бічних стінках духовок, надійно утримують листи і решітки. Щоб безпечно висувати деко з духовки, в комплекті передбачені спеціальні ручки - прихвати. Для того, щоб хромовані направляючі не заважали мити стінки після використання духовки, їх можна зняти.

Сенсорне управління

За допомогою сенсорного управління активуються додаткові функції духової шафи: установка годин, таймер зі звуковим сповіщенням, програмування автоматичного включення і виключення. Сенсорною панеллю управління приємно користуватися, а доглядати за нею не складає ніяких труднощів.

Тангенціальне охолодження

Завдяки цій системі, повітря навколо робочої камери духовки змішується з повітрям кімнатної температури, охолоджуючи фасад духовки і її бічні стінки.

Емаль легкого очищення Du Pont

Мити внутрішні стінки духовок Pyramida легко, адже вони захищені блакитною емаллю Du pont. Це - антипригарна емаль, яка має високі показники стійкості до кислот, не чутлива до високих температур.