Кошик
208 відгуків
Широкий спектр товаров для кухни
+380505813694
+380505813694
+380734067636
+380961475090

Кухонні мийки та аксесуари

Кухонні мийки

Мийка один з найважливіших елементів в кухні. На них припадає основні навантаження це і постійний контакт з водою, миючими засобами і високими температурами. Тому дуже важливо щоб мийка це все витримувала. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати Вам 2 види мийок:

Кухонні мийки з нержавіючої сталі

Мийки з нержавіючої сталі більш доступні за ціною і мають ширше модельний ряд. Нержавіюча сталь яка використовується при виробництві кухонних мийок один з кращих матеріалів для кухні, він чудово справляється з вологою, високою і низькою температурою, миючими та миючими засобами. При не хитрому догляді така мийка прослужить Вам багато років. Всі мийки представлені з двома типами поверхні ― сатин і микродекор.

Кухонні мийки з штучного каменю

Мийки зі штучного каменю виробляються на основі натуральних матеріалів у співвідношенні 80% крихта граніту або кварцовий пісок і 20 % сполучні елементи, завдяки яким підвищується стійкість мийки до води і кухонної хімії. Практичність використання мийок зі штучного каменю, робить їх дедалі популярнішими. При цьому хочеться звернути увагу, що ціна на такі вироби останні роки стрімко опускається, завдяки новим технологіям, матеріалів і конкуренцією серед виробників.

Аксесуари для кухонних мийок

Сама по собі кухонна мийка це основа, яку можна доповнити безліччю дрібних деталей безсумнівно вони стануть незамінними помічниками. Завдяки дозатором для миючих засобів які врізаються в мийку, стільницю або у Вас "все буде під рукою". Колландер для мийки дуже зручний при миття овочів і фруктів. Виробляються колландеры з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність використання.

 

Кожна з мийок та аксесуари мають деякі особливості, свої переваги і недоліки, тому ми готові надати максим інформації для допомоги у виборі кухонної мийки і аксесуарів.